فروش ویژه قالب های پاورپوینت ویژه معلمان برای آموزش مجازی

آموزش قدم به قدم پاورپوینت ۲۰۱۹ – درس اول

آموزش پاورپوینت

مقدمه

پاورپوینت یک برنامه‌ مخصوص ارائه‌ مطالب است، که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید اسلایدهای پویایی برای ارائه‌های خود ایجاد نمایید. ارائه‌ شما می‌تواند شامل انیمیشن، نگارش مطلب، تصاویر، ویدئوها و بسیاری مطالب دیگر باشد. در این درس، شما طریقه‌ کار با پاورپوینت و آشنایی با محیط آن، مانند منوی پاورپوینت، نوار ابزار دسترسی سریع و نمای پس‌زمینه را خواهید آموخت.

 

درباره‌ آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹

روند این دوره آموزش حرفه‌ای پاورپوینت ۲۰۱۹ به گونه‌ای ا‌ست که تمامی نسخه‌های اخیر پاورپوینت، مانند پاورپوینت ۲۰۱۹، پاورپوینت ۲۰۱۶ را در بر می‌گیرد. ممکن است یکسری تفاوت جزئی در هر یک از این نسخه‌ها باشد، اما در اکثر بخش‌ها مطالب آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹ با نسخه شما یکسان خواهد بود.

 

رابط کاربری پاورپوینت

وقتی برای نخستین بار پاورپوینت را باز می‌کنید، صفحه‌ زیر مقابل شما باز خواهد شد. شما می‌توانید با استفاده از این صفحه، یک پرزنتیشن یا ارائه جدید بسازید. برای شروع دو راه پیش رو دارید. اول اینکه از تمپلیت‌های آماده پاورپوینت استفاه کنید که در این صفحه قابل انتخاب است و راه دوم این است که گزینه Blank Presentation یعنی یک صفحه سفید خالی را انتخاب کنید. با انتخاب هر کدام از این موارد به صفحه اصلی پاورپوینت هدایت می‌شویم.

ٌصفحه آغازین پاورپوینت
ٌصفحه آغازین پاورپوینت

 

نوار ابزار پاورپوینت

حال یک گام در آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹ جلو می‌رویم و با کاربرد نوار ابزار پاورپوینت آشنا می‌شویم. نوار ابزار پاورپوینت، تمامی فرمان‌های رایج پاورپوینت را که حین ساخت پاورپوینت به آن نیاز پیدا خواهید کرد، برای شما نمایش می‌دهد. نوار ابزار پاورپوینت شامل تب‌های متعددی می‌شود؛ که هر کدام از این تب‌ها شامل گروه‌های متعددی از فرمان‌های متعدد می‌شود.

نوار ابزار سریع پاورپوینت
نوار ابزار پاورپوینت

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، برخی از گروه‌ها دارای یک پیکان کوچک در قسمت پایین سمت راست هستند که می‌توانید برای مشاهده گزینه‌های بیشتر روی آن کلیک کنید. به طور مثال در تصور پایین روی پیکان مربوط به گزینه های ویرایش فونت کلیک می کنیم. در این حالت یک نوار در سمت راست پاورپوینت برای شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید تنظیمات بیشتری در رابطه با فونت را در آن قسمت اعمال نمایید. (در درس‌های آینده به توضیح کامل این بخش می‌پردازیم.)

نوار ابزار سریع پاورپوینت
نوار ابزار سریع پاورپوینت

 

نمایش و مخفی کردن نوار ابزار پاورپوینت

نوار ابزار برای پاسخ به کارهای پرتکرار شما طراحی شده است. اما اگر متوجه شدید که فضای صفحه نمایش شما را اشغال می‌کند می‌توانید نمایش آن را به حداقل برسانید. به این منظور، همانند تصویر زیر روی پیکان گزینه‌های نمایش ابزار در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید تا منوی کشویی زیر نمایش داده شود.

نوار ابزار سریع پاورپوینت

در ادامه گزینه‌های این منو نمایش داده می‌شود:

Auto-hide Ribbon: این گزینه منوها و نوار ابزار را مخفی می‌کند.

Show Tabs : این گزینه تنها نوار ابزار را مخفی می‌کند.

Show Tabs and Commands: این گزینه نوار ابزار و منو را نمایش می‌دهد.

 

گزینه به من بگو!

در اتنهای منوها، گزینه ای با آیکن لامپ وجود دارد که گزینه “Tell me” است. این گزینه همانند جستجو عمل می‌کند. اگر کاری می‌خواهید انجام بدهید ولی مسیر آن را نمی‌دانید می‌توانید از این بخش کمک بگیرید. برای مثال من گزینه Shape را همانند تصویر جستجو کردم و تمام ابزارهای مربوط به شیپ‌ها نمایش داده شد.

گزینه tell me
گزینه tell me

 

دسترسی به کاربردی ترین فرمان‌ها

در بالاترین نوار پاورپوینت گزینه‌های دسترسی سریع به برخی فرمان‌های پرتکرار پاورپوینت وجود دارد. برای قرار دادن فرمان‌های دلخواه در این نوار مراحل زیر را طی کنید:

۱٫ همانند تصویر زیر روی پیکان کشویی در بالاترین نوار ابزار کلیک کنید:

نوار ابزار سریع
نوار ابزار سریع

۲٫ در مقابل ابزارهایی که در نوار ابزار سریع وجود دارند گزینه تیک درج شده است. می توانید آن ها را حذف کنید یا ابزارهای دلخواه خود را به ابزارهای دسترسی سریع اضافه کنید. همچنین برای انتخاب ابزارهای بیشتر می‌توانید بر روی گزینه More Commands کلیک نمایید.

خط‌کش، راهنما و خطوط مشبک

گام جدید آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹، آموزش نحوه‌ی کار با خط‌کش، راهنما و خطوط مشبک است. پاورپوینت شامل ابزارهای متعددی برای مرتب‌سازی و تنظیم محتوایی‌ست که می‌بایست در هر اسلاید وارد کنید. خط‌کش، راهنما و خطوط مشبک، از جمله این ابزارها هستند. این ابزارها کار شما را برای هم‌تراز نمودن محتوای هر اسلاید راحت‌تر می‌کند.

برای نمایش این موارد به تب View رفته و تیک گزینه های Ruler (خط کش)، Gridlines (خطوط راهنما) و Guides (خطوط مشبک) را فعال کنید. (همانند تصویر زیر)

خط کش، راهنماها و خطوط مشبک
خط کش، راهنماها و خطوط مشبک

 

زوم و سایر قابلیت‌های نمایشی

برای این‌که ظاهر پاورپوینت شما تغییر کند، پاورپوینت گزینه‌های متعددی را برای تغییر ظاهر ارائه‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید پاورپوینت خود را به صورت نرمال مشاهده کنید، حالت نمایش اسلاید را به صورت نمایش کنار هم اسلایدها، نمای مخصوص روخوانی اسلاید و یا حالت نمایش انحصاری اسلایدها قرار دهید. برای این‌که صفحه‌ی ارائه‌ی شما بهتر قابل خواندن گردد، می‌توانید زوم صفحه را کم و زیاد کند.

 

جابجایی نمایش اسلایدها

جابجایی بین حالات نمایش اسلایدها کاملا آسان است. تنها کافی‌ست حالت نمایشی محبوب خود را از سمت پایین و گوشه‌ی سمت راست اسلاید انتخاب کنید. (مانند تصویر زیر)

نحوه نمایش اسلایدها
نحوه نمایش اسلایدها
 • اگر به دنبال تجربه‌ بهتری در روند آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹ خود هستید و می‌خواهید بهتر در مورد حالات نمایش اسلایدها یاد بگیرید، دروس ما را در مبحث مدیریت اسلایدها مطالعه کنید.

 

کاهش و افزایش زوم صفحه

برای کاهش و افزایش زوم تصویر، می‌توانید بر روی نشانگر زوم کنترل اسلاید کلیک کنید و آن را به دو طرف بکشانید. نشانگر کنترل زوم صفحه را می‌توانید در گوشه‌ی سمت راست و پایین صفحه پیدا کنید. به علاوه می‌توانید با انتخاب فرمان + یا -، کنترل زوم را در مقیاس دقیق‌تری به انجام برسانید. عددی که در کنار نشانگر نشانگر زوم قرار دارد، درصد زوم شما را نشان می‌دهد. این نشانگر به عبارت دیگری درجه‌ی زوم اسلاید نیز نامیده می‌شود.

زوم کردن روی اسلاید
زوم کردن روی اسلاید

 

نمای پس‌زمینه

می‌توانید با گزینه‌های مختلف موجود در نمای پس‌زمینه، فایل خود را ذخیره کنید، یک فایل جدید باز کنید، آن را پرینت کنید و حتی آن را با سایر افراد به اشتراک بگذارید. برای دسترسی به نمای پس‌زمینه، بر روی تب File در منوی پاورپوینت کلیک کنید.

منوی File
منوی File

بعد از انتخاب گزینه File منویی کشویی برای شما نمایش داده می‌شود (همانند تصویر زیر) در ادامه به توضیح هر کدام از آیتم های این منو می‌پردازیم:

منوی File
منوی File

 

بازگشت به پاورپوینت

اگر در این مرحله از آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹، نمی‌دانید چگونه به فضای پاورپوینت برگردید؛ تنها کافی‌ست بر روی فلش بستن نمای پس‌زمینه،به فضای پاورپوینت بازگردید.

 

گزینه Info (اطلاعات)

شما هرگاه نمای پس‌زمینه را باز کنید، به راحتی می‌توانید به گزینه‌ی اطلاعات (Info) دسترسی پیدا کنید. این قابلیت، اطلاعات ارائه‌ی فعلی شما را نمایش می‌دهد.

 

گزینه‌ی New

این گزینه، یک ارائه‌ی سفید و خالی جدید را برای شما باز می‌کند. حتی می‌توانید از طریق این گزینه، یک ارائه‌ی جدید با قالب بزرگتر را انتخاب کنید.

 

گزینه‌ی Open

یکی دیگر از مواردی که در حین آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹، نباید از قلم انداخت؛ گزینه‌ی “باز کردن” یا Open است. شما از طریق این گزینه، می‌توانید ارائه‌ای که به تازگی بر روی آن کار کرده‌اید را انتخاب نمایید. حتی می‌توانید یکی از ارائه‌های سیو شده در وان‌درایو (OneDrive) خود را از کامپیوتر انتخاب کرده و باز کنید.

 

گزینه‌های Save و Save As

حال که آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹ را حسابی جدی گرفته‌اید؛ بهتر است کاربرد Save و Save as را نیز بدانید. از این دو گزینه می‌توانید برای ذخیره‌ی ارائه‌ی خود در کامپیوتر یا وان‌درایو خود استفاده کنید.

 

گزینه‌ی Print

از گزینه‌ی پرینت، می‌توانید تنظیمات پرینت خود را تغییر دهید و یا از ارائه‌ی خود پرینت بگیرید. بعلاوه می‌توانید پیش‌نمایشی از ارائه‌ی خود را نیز مشاهده کنید.

 

گزینه‌ی Share

اگر پس از این مقاله‌ی آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹، به این گزینه برخورد کردید؛ بدانید که از طریق آن می‌توانید اجازه دهید سایر افراد نیز سند پاورپوینت شما را مشاهده کرده و در ایجاد آن مشارکت نمایند. بعلاوه می‌توانید از طریق این گزینه، ارائه خود را به ایمیل‌تان بیفزایید.

 

گزینه‌ی Export

اگر می‌خواهید فرمت فایل را تغییر دهید، به عنوان مثال آن را به فرمت پی‌دی‌اف یا XPS و حتی فرمت PowerPoint 97-2003 تبدیل کنید، قطعا این گزینه به دردتان خواهد خورد.

 

گزینه‌ی Close

شما با این گزینه می‌توانید پروژه‌ی ارائه‌ای که در حال حاضر روی کار بر آن هستید، ببندید.

 

گزینه‌ی Account

حال در این مرحله‌ از آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹، شما با گزینه‌ی Account می‌توانید به اطلاعات حساب مایکروسافت خود دسترسی پیدا کنید، تم پاورپوینت خود را به همراه پس‌زمینه‌ی حساب خود را تغییر دهید و حتی از حساب کاربری مایکروسافت خود خارج شوید.

 

گزینه‌ها

شما در بخش Options می‌توانید گزینه‌های پیشنهادی پاورپوینت خود را تغییر دهید، تنظیمات آن را دست‌کاری کنید و حتی زبان مورد علاقه‌ی خود را بر روی آن تنظیم کنید.

 

تمرین کنیم!

۱- درس اول آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹ شما به اتمام رسید! حال با باز کردن پاورپوینت و آغاز یک صفحه‌ی سفید یا Blank presentation، یک ارائه‌ی جدید برای خود باز کنید.

۲- به گزینه‌های ابزار پاورپوینت مراجعه نمایید و آن را بر روی Show Tabs تنظیم کنید؛ تا تب‌های سند پاورپوینت برای شما به نمایش درآیند.

۳- بر روی فلش رو به پایین کلیک کرده و نوار ابزار دسترسی سریع را باز کنید. حال با کلیک بر روی New و انتخاب پرینت سریع یا Quick Print، گزینه‌ی Spelling را انتخاب کنید.

۴- در این مرحله، در بخش Tell me، کلمه‌ی Shape را تایپ کرده و سپس بر روی Enter بزنید.

۵- در این مرحله، اشکال برای شما باز خواهند شد. یک شکل را انتخاب کرده و پس از دابل کلیک، آن را در گوشه‌ای از اسلاید خود ایجاد نمایید.

۶- اگر خط‌کش برایتان بالا نمی‌آید، آن را نمایان سازید.

۷- زوم اسلاید ارائه‌ی خویش را بر روی ۱۲۰ درصد قرار دهید.

۸- اگر کارتان با ارائه‌ی خود تمام شده، ارائه می‌بایست شکلی شبیه به این پیدا کند:

تمرین درس اول

۹- حال در مرحله‌ی پایانی آموزش پاورپوینت ۲۰۱۹، بر روی گزینه‌ی نمایش ابزار پاورپوینت کلیک کنید. حالا بر روی Show Tabs and Commands کلید نمایید و گزینه‌ی نمایش تب‌ها و فرمان‌ها را به حالت اولیه برگردانید.

 

8
دیدگاه کاربران
 • Stanley Majors 1 تیر 1401 / 7:58 ب.ظ

  ערביה חדשה בחיפה ! שובבה חדשה תעביר איתך שעות של פינוקים. חדשה! הכי איכותית מחכה שתזמין אותה. הבעיה היא שימי פינוק וספא עולים לא מעט כסף, כך שישנם אלו שמראש מרגישים כי אופציה זו אינה נגישה להם. נערות ליווי פרטיות באילת יהיו מועדפות יותר מאשר נערות ליווי לאוליגרכיים באילת וזאת מכיוון שכל נערת ליווי פרטית באילת שמגיעה ממרכז הארץ או מאירופה אינה מעניקה שירותי- מין באילת. הרבה יותר נחמד להתאהב עם בחורה מתוקה ולשתף אותה בבעיות שלך מאשר לפנות לפסיכולוג. אם אתם אוהבים שרותי מסאג, מסאג קלאסי, מסאג שוודי, מסאג תאילנדי, מסאג כפות-רגליים אתה מוזמנים לעבור על מבחר המודעות לטיפולי מסאג בלבד, בקטגוריה זו בפרט, ובאתר סקס אדיר בכלל, אנו כאן לשרותכם תמיד עם מידע עדכני ביותר. המגע הנעים, הדרך הנעימה, האפשרויות המרובות והנשים המדהימות שנמצאות אך ורק בפורטל שלא מתפשר על פחות אלא מספק תשוקה וכמה שיותר. נערות שיודעות ומוכנות לעשות הכול עבורכם תחת מיקום אחד, כמו כן מציע לכם הפורטל שלנו את האפשרויות לצאת אל דירה פרטית במקום, לקבל עיסוי ארוטי מושלם וכל מה שתבחרו- הכול בתיאום וידיעה מראש. יש מפגשים שאסור לפספס חלק מהם קשורים בבילוי מדהים באילת, עיר התענוגות שמביאה לכם בין היתר נערות ליווי באילת, נערה מושלמת שמגיע עד אליכם למלון, לדירה הדיסקרטית או לכל מקום אחר שתבחרו- הכול בתיאום מראש.

 • נערות ליווי בתל אביב 2 تیر 1401 / 8:08 ب.ظ

  דירות דיסקרטיות ברחובות יממשו עבורכם את כל הפנטזיות ואת כל המשאלות, החדרים מאובזרים במיטב הציוד הבסיסי מחד,
  אבל לא פחות מפנק מאידך,
  ומהווים תפאורה מושלמת לחגיגה זוגית רומנטית או לחלופין מסיבה עם כמה חברים, כיום כבר לא צריך
  לנסוע הרבה שעות כדי לבלות בילוי רומנטי, יש לכם דירות דיסקרטיות ברחובות מתחת לאף שלכם בנסיעה קצרה אתם יכולים להגיע
  ולהתחיל לחגוג ולבלות על פי בחירתכם.
  עיסוי ארוטי עם שמנים וריחות בלתי נשכחים, מצעים חדשים ונקיים,
  אמבטיה מאובזרת בשמנים וסבונים נעימים, ג’קוזי, מטבח מאובזר, מיטה וחדר
  שינה שצריך לראות בשביל להבין והרשימה קצרה מלהכיל.

  בניגוד לחיפה, העיר הגדולה שבה מצויים מכוני עיסוי רבים, מציאת עיסוי מפנק בקריות יכולה להיות משימה מורכבת מעט יותר, שכן
  ערי הקריות קטנות יותר ומאוכלסות פחות.
  זאת בניגוד לבתי המלון המגבילים אתכם לשעות כניסה ויציאה
  ומחייבים אתכם תמיד לפי לילה.

  דירות דיסקרטיות בבת ים הן אלטרנטיבה טובה לבתי המלון מכיוון שהם נותנים לכם יותר חופש – אתם יכולים להגיע ולעזוב מתי שתרצו
  ואתם משלמים רק לפי השעות שבהן שהייתם בחדר.
  אם נערות הליווי תוכלו לעשות מה
  שתרצו ולהגשים את כל הפנטזיות המיניות שלכם.

 • נערות ליווי בתל אביב 8 تیر 1401 / 4:43 ب.ظ

  אם ברצונכם בבחורה בלונדינית, שמנה, רזה, אתיופית או כל פנטזיה אחרת שמעניינת אתכם, דירות דיסקרטיות נהריה והזמנת עיסוי אירוטי בנתניה הוא לגמרי המקום הנכון לממש את הפנטזיות האלו.
  עיסוי אירוטי בחולון , אחד מהרגעים המאושרים
  ביותר זו ההרפיה הזאת, עיסוי שהוא לגמרי לא
  מה שאתם מכירים אלא משהו מעורר חושים, מרטיט ובעיקר עונה לכם על כל הפנטזיות הלוהטות ביותר.
  כי בשביל כל אחד, לגיוון יש אופי אחר.
  זה יכול להיות עיסוי ארוטי
  במרכז עם בחורה ישראלית או עם בחורה ממוצא אקזוטי כזה או אחר.
  ויש גם זוגות שרוצים להגיע ביחד, לחווית מסאג’ אירוטי במרכז,
  מסוג אחר. אף אחד לא מצפה שאחרי מסאג’ אירוטי במרכז תהיה יציאה למסעדה או לסרט.
  מסאז’ אירוטי במרכז נותן לכם את זה.
  מבחינת עיצוב הצימרים כמובן שתוכלו
  להתרשם מגלריית התמונות ולקרוא בקצרה על כל יחידה ויתרונותיה, ישנם סוויטות מפוארות הכוללות ג’קוזי ספא בנוסף, ישנם צימרים עם בריכה לפי שעה וכמובן שישנם גם חדרי אירוח סטנדרטיים בעלויות נמוכות יותר, הכל שיקול שלכם ואם יש ספק או שאלה כמובן שהכי קל יהיה אם
  נצלצל ונשאל, המארחים ב צימר לפי
  שעה אדיבים ונחמדים ובמידה ותרצו דיסקרטיות כמובן שגם
  את זה תקבלו, אך יותר מכל המארחים ירצו שתצאו
  עם חיוך וכמובן שתיהנו! ויש כל כך הרבה דרכים לקבל עיסוי אירוטי במרכז.

 • נערות ליווי באילת 12 تیر 1401 / 2:58 ب.ظ

  וכך, בעשור האחרון התפתחה לה נישה חדשה בעולם העיצוב – קליניקות ומרפאות ייחודיות, הנשענות על עוגנים פסיכולוגיים, חברתיים וטיפוליים, מעבר להיבטים האדריכליים והתכנוניים.
  קליניקות מאובזרות, מרווחות ומוארות במיוחד.
  או מגע מלטף ועדין שיעניק לכם תחושה מרגיעה?
  עם זאת, ישנם עיסויים במרכז המתבצעים כעיסויים “יבשים” –
  כאלו המבוססים אך ורק על מגע המעסה.
  מסאג מפנק עם צעירה שובבה, לשעות ללא מעצורים.
  אם אתה מחפש נערת ליווי ۱۸xil הוא המקום
  להתחיל את החיפוש אחר עיסוי מפנק.
  בדומה למה שאתם בודאי מכירים מטיפולי ספא
  בחיפה והסביבה אחרים (כמו עיסוי שוודי קלאסי / עיסוי באבנים חמות / עיסוי ארומטי
  ועוד), גם בטיפול רפואי, יהיה גוף המטופל מכוסה
  כמעט כולו במגבת או סדין, והמטפל יחשוף כל פעם אזור אחר בגופו של
  המטופל, הרלוונטי לאותו שלב בטיפול.

  עיסוי קלאסי בחדרה באזורים, תשומת לב רבה יותר מוקדשת לחלקים מסוימים בגוף (למשל ישבן, גב, אזור צווארון).
  ביקור במקום לפני הטיפול: אם אתם
  רוצים להיות בטוחים במאה אחוז בתמצאו מקום שעושה עיסוי ארוטי בראש העין
  שעונה על הדרישות שלכם, אנו ממליצים להתחיל
  בשיחת טלפון ולשאול על טיפולי העיסוי, על ההסמכות של המטפלים ומה הם בעצם מציעים.
  מדובר על מעין “כרטיסיית עיסויים בראש העין!”
  שאתם רוכשים מראש, כך שתוכלו לקבוע עם
  המעסה מפעם לפעם בהתאם ללוח הזמנים שלכם ולצרכים שלכם.

 • נערות ליווי בתל אביב 13 تیر 1401 / 6:04 ب.ظ

  במחקר שנערך בשנת ۱۹۹۶, קבוצת מבוגרים השלימה סדרה של
  בעיות במתמטיקה מהר יותר ובדיוק רב יותר לאחר
  עיסוי כיסא בן ۱۵ דקות מאשר קבוצת
  מבוגרים שנאמר לה פשוט לשבת על הכיסא
  ולהירגע במהלך ۱۵ הדקות האלה.
  פעמים רבות ברחבי חיפה והסביבה ניתן לראות שלטי חוצות הנושאים את הכיתוב “Escort Hatzfon” .חיפה והפרברים מרושתים ברשת כבישים מתקדמת המאפשרת הזמנת נערות ליווי בחיפה תוך ۳۰ דקות
  אצלך בדירה או בבית המלון שלך.

  הרגשתי כל כך ליווי במודיעין
  מלוכלך בקלות אומלל בשביל נערות ליווי
  במודיעין להיות כל על מנת טיפש ונאיבי.
  בפורטל אקספיינדר כל אחד יוכל למצוא את מבוקשו בהתאם לצרכים שלו, טעמו
  האישי ובעיקר הגשמת הפנטזיות שלו.
  אקספיינדר מציע לכם מגוון דירות דיסקרטיות
  בכרמיאל במידה ואתם תושבי העיר אורחים
  או המטיילים בסביבה. מחפשים דירות
  דיסקרטיות בכרמיאל לוהטות יותר מתמיד?
  כאן תוכלו למצוא מגוון עצום של דירות דיסקרטיות בכרמיאל, הטומנות בחובן מגוון יפיפיות
  אקזוטיות, עדינות, בלונדיניות ושחורות המציעות
  אירוח דיסקרטי בכרמיאל. לא עוד
  בתי מלון חשופים או צימרים שכולם מכירים, מהיום אמרו דירה פרטית בכרמיאל,
  אחת כזו שלא גלויה לעין ומספקת את התשובה
  הטובה ביותר להנאות שלא הגשמתם עד היום.
  דירות דיסקרטיות בכרמיאל, יש להן את היכולת לעשות את זה מדהים ביותר יותר ממה שאתם מדמיינים בפועל.
  נכון להיום יותר ויותר אנשים
  מבינים את זה ובוחרים דירות פרטיות בכל רחבי
  הארץ דווקא מהסיבה הזאת – מכלול של דירות שמייצרות פינוקים והנאות נוכח שיש בהן את כל מה
  שאדם שרוצה להגשים פנטזיות צריך.

 • נערות ליווי בתל אביב 13 تیر 1401 / 6:39 ب.ظ

  עיסוי בראש העין לאנשים מסורתיים
  – האם אפשרי? בקליניקה פרטית או בבית הפרטי בראש
  העין – היכן מומלץ העיסוי? שירותי סקס ליווי בבת ים ללא מין הם באמצעות הזמנה טלפונית אלייך לבית הפרטי או
  לבית מלון והכול באופן דיסקרטי בבת ים לחלוטין.
  אפשר לתאם נערות ליווי לפגישות עסקים בדרום,
  להזמין אותן לבית הפרטי או להעדיף מפגש בדירות
  דיסקרטיות יוקרתיות. בילוי
  עם נערות ליווי יכול להתאים לכל הגברים.
  מלאכת העיסוי – נערות ליווי בדרום
  יודעות איך לעסות את הגברים בשיטות שונות.

  המעסות לדוגמה אוהבות לעשות את טיפולים שלהן בבית.
  נערות ליווי בירושלים לא מובטלות לעולם כי דווקא הצניעות והאיפוק שבעיר הזו היא שגורמת לטלפון שלהן
  לא להפסיק לצלצל. הדרך לעשות זאת היא להזמין עבורם נערות ליווי לפגישות עסקים בדרום.
  נערות ליווי בדרום הן מטופחות ונקיות וממש נעים לבלות איתן.

  כל שנותר לכם עכשיו הוא להיכנס לפורטל ולהתחיל
  ליהנות מהמבחר העשיר ולבחור את האחת המיוחדת
  עבורכם מבין עשרות המודעות של נערות הליווי.
  אפשר לפגוש את הנערות לבד, לצרף בני זוג לחוויה מסעירה.

  כדי לפרוץ את המבוכה שבכל זאת קיימת אפשר לזכור שהחיים הם כמו מסע ברכבת,
  מסיעים אתכם מחוויה לחוויה ואם אתם יורדים רגע לפני התחנה, אתם מפספסים
  את האפשרות להרגיש ולחוות את כל מה
  שיכול לעשות לכם באמת טוב.
  אפשר להזמין נערות ליווי לפגישות עסקים בדרום באופן ספונטני, או לשמור את המפגש לסוף הישיבה
  והאירועים המיוחדים.

 • https://israel-lady.co.il/ 15 تیر 1401 / 4:26 ب.ظ

  כשאתם מתעניינים לגבי עיסוי
  במרכז, דעו כי פתוחות בפניכם
  שתי אפשרויות עיקריות: עיסוי בגבעתיים
  המתבצע בבית הפרטי שלכם או עיסוי בגבעתיים המתבצע בקליניקה פרטית.

  חשוב לדעת כי כל המודעות של המפרסמים באתר אסקורט מובייל הצהירו כי השירותים הניתנים הם שירותי עיסוי בלבד.

  כל הגברים רוצים סקס בלי מחוייבות ובשביל זה ישנן זונות אשר נותנות לכם סקס זמין
  וספונטני. זונות בעמק הירדן . המוצעים לכם – מהשבדי, דרך השיאצו
  ועד עיסוי בירושלים הרקמות, אך גם לאחר שבחרתם את
  סוג העיסוי, תוכלו להנחות את המעסה
  באשר לעיסוי המתאים לכם ביותר. ספא הממוקם
  על גג המלון ומשקיף על נוף העיר, במתחם תוכלו להנות מגישה לבריכת שחייה
  מחוממת מרהיבה. קבלת המלצות על המעסה חשובה מאד,
  אך אל תשכחו ללקט המלצות גם בדבר ניקיון המכון.
  מומלץ להתייעץ עם המעסה טרם עיסוי בהרצליה ולבחון אם ישנם אזורים ספציפיים שבהם יש להתמקד תוך כדי
  העיסוי או אזורים שמומלץ לא
  לגעת בהם. חשוב להדגיש כי עיסוי זה נפתח
  בשיחת היכרות בין המעסה לאורח/ת.
  עיסוי מקצועי מפנק ומרגיע לאור נרות.

 • במרכז רמת גן מחכה לך מעסה רוסיה ישראלית מיוחדת במיוחד.
  אז החדשות הטובות הן שיש פעולות
  פשוטות וזמינות אותן ניתן
  לבצע, על מנת להירגע, להתפנק וליהנות, ואחת
  מאותן הפעולות, היא ליצור קשר עם מעסה
  אשר מציע שירות של עיסוי מפנק.
  תמיד ניתן להזמין שירות אישי ופרטי של
  נערות ליווי בחולון המגיעות אליכם להיכן שתחליטו.
  שירות דירות דיסקרטיות בדרום ברמה הכי
  גבוהה שרק תוכל לקבל עם תמונות עדכניות.
  שמי אניה ואני נערת ליווי ברמה גבוהה ביותר.
  נערות ליווי בחולון כי מגיע לכם
  לקבל פעם אחת עיסוי מקצועי שיבוצע על ידי נערת ליווי המגיעה עם תעודות ורזומה
  עשיר מאחוריה. בדרך כלל הוא צריך לבחור בין
  פינוק עם אישה שיש לה משפחה
  משלה לבין ביקור אצל נערת עיסויים.
  חדרים של מלונות הם בדרך כלל פינוק יוצא מן
  הכלל. עיסוי מושלם בתל אביב יגרום לכם להרגיש פינוק ושחרור מטורף תגיעו
  עוד היום ותדעו מה… חשוב לנו שתדעו: מאגר הדירות הדיסקרטיות בתל אביב, מתעדכן מעת לעת, ואנו מזמינים אתכם להיכנס בכל פעם מחדש במקרים ואתם מבקשים לעצמכם בילוי אינטימי או מפגש דיסקרטי בתל אביב.

 • נערות ליווי בחיפה 26 تیر 1401 / 7:34 ب.ظ

  אנו מציעים שירותי עיסוי בדירות דיסדקרטיות במגוון טכניקות.
  מי שגר במישור החוף הדרומי ורוצה להזמין שירותי ליווי ברחובות לעיסוי מפנק
  יכול לעשות זאת בדירות דיסקרטיות.

  אז נכון שהטיפול מפנק ואפשר בהחלט
  לבוא באופן חד פעמי לשעה ולתת לגוף ולנפש מנוחה,
  אבל תורה עתיקה זו היא הרבה מעבר לכך.
  לסיכום, בילוי עם נערות ליווי הוא בהחלט דבר מומלץ.

  קמילה לביתך או מלון בחיפה והצפוןנערת ליווי לביתך מלון לבילוי מפנק… מכוני עיסוי מפנק ברחובות.
  דירות דיסקרטיות ברחובות משמשות את עובדי המרכז הרפואי קפלן ואת נציגי מפעלי התעשייה.
  הן גם אטרקטיביות עבור עובדי
  פארק תעשיית ההיי טק, מחלבת תנובה וכמובן מכון ויצמן.
  באתר תוכלו למצוא דירות דיסקרטיות בצפון, במרכז, בדרום ובאיזור ירושלים וכמובן גם לחסוך בהוצאות.

  התרשמו ממגוון הצעות האירוח באתר ותוכלו להגיע עוד היום לדירה דיסקרטית מאובזרת
  ומפנקת. ט.ל.ח – יש לקחת את המחירים שבטבלה בערבון מוגבל ואין לראות בה כתחליף לקבלת הצעות
  מחיר מקליניקות פדיקור רפואי.

  דרך האתר תוכלו להשוות בין המחירים
  של דירות דיסקרטיות בטבריה, צימרים בכנרת וחדרים בבית מלון.

 • נערות ליווי אילת 13 مرداد 1401 / 3:24 ب.ظ

  אך אם אתם מעוניינים בעיסוי מפנק בקרית שמונה לצורכי הנאה
  ורגיעה או לרגל אירוע שמחה מסוים,
  תוכלו לקרוא במאמר זה על שלושה סוגי עיסויים אשר מתאימים למטרה זו ויעניקו לכם יום בילוי מפנק ואיכותי במיוחד אשר
  סביר להניח שתרצו לחזור עליו שוב כבר בשנה שאחרי.
  מדובר באפשרות נוחה בה אתה מגיע לדירה והנערה מחכה לך בקליניקה פרטית כשהיא כבר מוכנה ומזומנה להגשים את
  כל החלומות שלך. במרחק נגיעה בלבד, פורטל אחד, תמונות
  מאומתות, כיף שאין כדוגמתו, יותר ויותר גברים כבר מביני עניין ולא נותנים לזה לברוח מבין הידיים.
  יש גברים החולמים על סקס, אבל מרגישים מוגבל כאשר מתקשרים
  עם חברים, מפחדים להידחות. ברוכים הבאים לפורטל
  היוקרתי והאקסקלוסיבי המעניק תמונות אמיתיות ומאומתות שלא ישאירו לכם ספק
  – אתם הולכים לבלות את היום, הרגע או השעה עם מיטב הבחורות
  שיודעות לא רק לדבר אלא גם להסב לכם
  הנאה עילאית. דירות אלו פזורות בכל רחבי הארץ ולכן באפשרותך אף
  להגיע לדירה בקרבת מקום מגוריך, או לחלופין אם אינך רוצה להיתפס ישנן דירות דיסקרטיות בטבריה רבות אשר אינן ממוקמות בעיר בה הנך מתגורר או
  נוהג לבלות כך שהסיכון להגיע אליהן יהיה נמוך יותר.

 • עיסוי באשקלון אמנם לא לא פותר את כל
  הבעיות, אך הוא בהחלט מכניס אתכם לשלווה פנימית ולרוגע פנימי.
  עיסוי בחיפה אמנם לא לא פותר את כל הבעיות, אך הוא בהחלט מכניס אתכם
  לשלווה פנימית ולרוגע פנימי. בגילאי העשרים
  המוקדמים של חיי הבנתי שאני מצפה לחיות ברמת חיים גבוהה ולקנות
  לעצמי כל מה שאני רוצה. מכיוון שאני רווקה, אני חייבת לציין שאני חיים בסך הכול חיים
  לא רעים, יש לי רכב חדש ולדעתי תוך חצי
  שנה, אני גם אוכל לקנות לעצמי דירה.
  אלה החיים שלכם ואתם חיים רק פעם אחת.
  חשוב לנו להדגיש כי הפורטל אינו
  סוכנות ליווי אלה זירת פרסום בלבד.
  בניגוד לדירות דיסקרטיות, כאן אתם אלה
  שקובעים את המיקום והשעה.
  בוא ותכיר את אוקסנה! כמו כן, באמצעות העיסוי ילמד המעסה את מקבל העיסוי ויבין מהן מגבלותיו, ממה הוא חושש ואיך הגוף
  מגיב, אם בכלל לטיפול ומה נדרש לעשות על מנת לשפר את תגובתו.
  הבחורות מעסות מקצועיות היודעות היטב את עבודתן ונענות לדרישות הלקוחות על מנת שתוכלו ליהנות משעה קלה
  של פינוק וערפול חושים עד לסיפוק מלא.
  חשוב לנו לפרסם עבורכם בצורה בלעדית סיפור קצר ואמיתי ששלחה לנו נערת ליווי שאם כולנו היינו מבינים את זה המצב במדינה היה
  נראה קצת אחרת…

 • ליווי באילת 25 مهر 1401 / 1:07 ق.ظ

  המוצעים לכם – מהשבדי, דרך השיאצו ועד עיסוי ברעננה הרקמות, אך גם לאחר שבחרתם את סוג העיסוי,
  תוכלו להנחות את המעסה באשר לעיסוי המתאים לכם ביותר.
  בניגוד לעיסוי בריאות, כל תנועות המעסה
  חלקות, איטיות: עיסוי מפנק ברמת הגולן הוא ליטוף,
  לישה קלה. מעסים ומעסות שיגיעו עד לביתכם / למלון באשדוד/אשקלון , כאשר הם מצוידים
  במכשור, בשמנים הדרושים לעיסוי מפנק
  מושלם ומקצועי באשדוד/אשקלון . התייעצות עם
  אנשי מקצוע: אם יש יצא לכם להסתייע בעבר באנשי מקצוע מתחומים מקבילים
  באזור, כמו למשל רפלקסולוגים,
  מעסים רפואיים ומטפלים אלטרנטיביים בשיטות שונות, תוכלו
  בהחלט לשאול אותם לגבי עיסוי ארוטי ברחובות ואם הם אכן מכירים מקום כזה, סביר להניח שזה יהיה מקום מקצועי
  שייתן לכם שירות טוב. התייעצות בפורומים: תהיו בטוחים שממש כמוכם,
  עוד רבים חיפשו בעבר עיסוי ארוטי בפתח תקווה ועוד רבים יחפשו זאת בעתיד.
  ביקור במקום לפני הטיפול: אם אתם רוצים להיות בטוחים במאה אחוז בתמצאו מקום שעושה עיסוי ארוטי בפתח
  תקווה שעונה על הדרישות שלכם, אנו
  ממליצים להתחיל בשיחת טלפון ולשאול על
  טיפולי העיסוי, על ההסמכות של המטפלים ומה הם בעצם מציעים.

  מכוני ספא מציעים לתושבי פתח תקווה חוויה מפנקת.

  שון מעסה עיסוי פתח תקווה. כמו כן, חדרים
  לפי שעה בפתח תקווה ודירות דיסקרטיות
  בפתח תקווה. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות את הבית הפרטי, או לחילופין לשכור חדרים לפי שעה
  בפתח תקווה ובמחירים אטרקטיביים.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان
سوالی داری؟ با من صحبت کن!
اگر سوالی داری می تونی در واتس اپ از من بپرسی
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم